1 , 2 , 3


Sarah Bolger Sarah Bolger Sarah Bolger
Mladá írska herečka známa zo seriálu Tudorovci, kde hrala postavu Mary Tudorovej, mi napísala veľmi milý list a pozvala ma v ňom na Twitter.Robert Sean Leonard Robert Sean Leonard
Americký herec Robert Sean Leonard (známy hlavne zo seriálu Dr.House) mi na sklonku milénia napísal niekoľko veľmi milých a úprimných riadkov.
Mother Teresa Matka Tereza
List od blahoslavenej Matky Terezy (1910–1997) patrí ku skvostom mojej zbierky. Som neobyčajne hrdý a to, že mi Matka Tereza osobne odpísala. Tento list pre mňa znamená viac ako len autogram v zbierke.

James Purefoy James Purefoy
Britský herec James Purefoy, u nás známy hlavne zo seriálu Ríma z historickej komédie Príbeh rytiera, kde hral po boku Heatha Ledgera, mi k dvom podpísaným fotografiám pripojil aj list, kde mi oznamuje, že nakrútil už nový flm pod názvom John Carter.
Bruno O´YA Bruno O´YA
Krásny list mi napísal Bruno O´YA (1933–2002) poľský herec litovského pôvodu (Útek zo zlatej krajiny, Posledný prepadne peklu, Kopernik)
Sir Laurence Olivier Sir Laurence Olivier
Dočítal som sa v novinách, že Sir Laurence Olivier (1907–1989) bol osobným priateľom anglickej kráľovny.Tak som mu napísal a poprosil ho, či by mi od nej nemohol zabezpečiť autogram (naivita stredoškoláka). Veľmi citlivo mi odpísal, že to nie je možné. A tak mi aspoň zostal pekný list od Sira Oliviera.
Marie Versini Marie Versini
Francúzska herečka Marie Versini, preslávená postavou krásnej Indiánky Nšo-či, sestry Winnetoua, mi poslala späť podpísané fotografie, ktoré som jej poslal a napísala list, v ktorom upriamuje moju pozornosť na jej ostatnú filmovú rolu.
Genevieve Grad Genevieve Grad
Francúzska herečka Genevieve Grad, známa ako Nicole Cruchot, dcéra filmového Lousa de Funésa v Žandárskej sérii, pripíše k odpovedi na autogram každému fanúšikovi niekoľko príjemných riadkov.
David Bowie David Bowie
Britský rocker David Bowie mi poslal z Londýna milý pozdrav, ktorý si veľmi vážim. Nikdy by som neveril, že takáto medzinárodná osobnosť ako je David, si nájde čas, aby napísal svojmu fanúšikovi.

1 , 2 , 3Page up